top of page

Competiteteams najaar 2023

Ook dit jaar is TV VEGO goed vertegenwoordigd in de competitie, zowel jeugd als senioren. Wil je weten wie wanneer speelt raadpleeg dan onderstaande overzicht.  Ook benieuwd naar de resultaten en tussenstanden, volg deze via KNLTB.nl klik hier

SEPTEMBER
do 14-9-2023
Captain – Carolien -

  • 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond (2D) – 1e klasse – Afdeling 6

VEGO 1           19:00               UGCHELEN 1

 

vr 15-9-2023
Captain – Vincent -

  • Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 53

DAISY 218:00VEGO 1

 

Captain – Ramona -

  • Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 21

COLMSCHATE 2          19:00               VEGO 1
 

Captain – Jennie -

  • Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 49

VEGO 2           19:00               QUICK-APELDOORN 1
 

Captain – Remco -

  • Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 65

VEGO 1           19:00               UGCHELEN 2

za 16-9-2023
Captain – Timon -

  • Gemengd 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 29

 PRESIKHAAF 1            13:00               VEGO 1
 

Captain – Henk -

  • Heren Dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 41

SPRENKELAAR 2          13:30               VEGO 1
 

Captain – Helma -

  • Dames Dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 34

VEGO 1           13:30               DIEREN 1

 

zo 17-9-2023
Captain – Milan -

  • Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 3e klasse – Afdeling 45

VEGO 2           9:00                 DEVENTER 3
 


Captain – Frank -

  • Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 4e klasse – Afdeling 31

VEGO 3           12:00               DE MATEN 1


Captain – Eva -

  • Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 1e klasse – Afdeling 38

HUISSEN 3      12:00               VEGO 1
 

 Captain – Thomas -

  • Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag – 1e klasse – Afdeling 27

DUNO 1          --:--                  VEGO 1
 

do 21-9-2023

Captain – Carolien -

  • 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond (2D) – 1e klasse – Afdeling 6

HEERDE 1        19:00               VEGO 1
 

 

vr 22-9-2023
Captain – Ramona -

  • Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 21

VEGO 1           19:00               QUICK-APELDOORN 2


Captain – Jennie -

  • Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 49

UGCHELEN 2               19:00               VEGO 2
 

 Captain - Vincent –

  • Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 53

VEGO 1           19:00               UGCHELEN 1


Captain – Remco -

  • Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 65

ELDEN 4          19:00               VEGO 1

 

za 23-9-2023
Captain – Timon -

  • Gemengd 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 29

VEGO 1           13:30               OTV 1


Captain – Helma -

  • Dames Dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 34

ZUTPHEN 1     13:30               VEGO 1

zo 24-9-2023
Captain – Thomas -

  • Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag – 1e klasse – Afdeling 27

VEGO 1           9:00                 BEEKHUIZEN 1


Captain – Frank -

  • Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 4e klasse – Afdeling 31

VEGO 3           12:00               WELGELEGEN 2


Captain – Eva -

  • Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 1e klasse – Afdeling 38

VEGO 1           9:00                 DE HOOGKAMP 3


Captain – Milan -

  • Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 3e klasse – Afdeling 45

DRIJVER`S TC 2            9:00                 VEGO 2

 

wo 27-9-2023
Captain – Henk -

  • Heren Dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 41

                                    VEGO 1           19:00               BECKSON BRUMMEN 1

 

 

do 28-9-2023
Captain – Carolien -

  • 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond (2D) – 1e klasse – Afdeling 6

`T LAERVELD 2            19:00               VEGO 1

 

vr 29-9-2023
Captain – Ramona -

  • Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 21

DE ZWEEPSLAG 1        19:00               VEGO 1


Captain – Jennie -

  • Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 49

OTV 4              19:00               VEGO 2
 

 Captain – Vincent -

  • Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 53

VEGO 1           19:00               DE MATEN 2


Captain – Remco -

  • Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 65

VEGO 1           19:00               BEEKHUIZEN 4
 

za 30-9-2023
Captain – Timon -

  • Gemengd 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 29

RAPIDITAS 2                10:00               VEGO 1


Captain – Helma -

  • Dames Dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 34

VEGO 1           13:30               WEHL 1


Captain – Henk -

  • Heren Dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 41

OTTERLO 1                  13:00               VEGO 1

 

 

OKTOBER

zo 1-10-2023
Captain – Thomas -

  • Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag – 1e klasse – Afdeling 27

VEGO 1           9:00                 SCHUYTGRAAF 2


Captain – Frank -

  • Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 4e klasse – Afdeling 31

VOORST 1       10:30               VEGO 3

 

Captain – Eva -

  • Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 1e klasse – Afdeling 38

BEEKHUIZEN   1          9:00                 VEGO 1


Captain – Milan -

  • Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 3e klasse – Afdeling 45

VEGO 2           --:--      COLMSCHATE 2

 

do 5-10-2023
Captain – Carolien Spr -

  • 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond (2D) – 1e klasse – Afdeling 6

`T LAERVELD 1            19:00               VEGO 1

 

 

vr 6-10-2023
Captain – Ramona -

  • Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 21

VEGO 1           19:00               DE MATEN 1


Captain – Jennie -

  • Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 49

LOENEN (GLD) 1         19:00               VEGO 2
 

 Captain – Vincent –

  • Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 53

VEGO 1           19:00               IRMINLOO 3

 


Captain – Remco -

  • Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 65

TEPCI 1            19:00               VEGO 1

 

za 7-10-2023
Captain – Henk -

  • Heren Dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 41

VEGO 1           13:00               BEEKBERGEN 1


Captain – Timon –

  • Gemengd 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 29

VEGO 1           10:30               ALTB 3


Captain – Helma -

  • Dames Dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 34

VEGO 1           11:00               LOENEN (GLD) 1

 

zo 8-10-2023
Captain – Frank -

  • Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 4e klasse – Afdeling 31

TEPCI 3            10:00               VEGO 3

 

 

Captain – Thomas -

  • Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag – 1e klasse – Afdeling 27

VEGO 1           9:00                 DAISY 1


Captain – Eva -

  • Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 1e klasse – Afdeling 38

UGCHELEN 1               10:00               VEGO 1


Captain – Milan -

  • Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 3e klasse – Afdeling 45

VEGO 2           11:30               SPRENKELAAR 3

 

do 12-10-2023
Captain – Carolien Spr -

  • 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond (2D) – 1e klasse – Afdeling 6

VEGO 1           19:00               TEPCI 1

 

vr 13-10-2023
Captain – Ramona -

  • Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 21

SPRENKELAAR 1          19:00               VEGO 1


Captain – Jennie -

  • Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 49

VEGO 2           19:00               DAISY 1
 

 


Captain – Vincent -

  • Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 53

TEPCI 2            19:00               VEGO 1


Captain – Remco -

  • Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 65

VEGO 1           19:00               ZUTPHEN 2
 

 

za 14-10-2023
Captain – Helma -

  • Dames Dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 34

SPRENKELAAR 2          10:00               VEGO 1
 

 Captain – Timon -

  • Gemengd 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 29

SCHUYTGRAAF 1         14:00               VEGO 1


Captain – Henk -

  • Heren Dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 41

VEGO 1           13:30               LOENEN (GLD) 1

 

 

zo 15-10-2023
Captain – Thomas -

  • Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag – 1e klasse – Afdeling 27

TEPCI 2            09:00               VEGO 1


Captain – Milan -

  • Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 3e klasse – Afdeling 45

DE SCHAECK 2             09:00               VEGO 2


Captain – Frank -

  • Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 4e klasse – Afdeling 31

VEGO 3           12:00   DIEREN 2
 

 Captain – Eva -

  • Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 1e klasse – Afdeling 38

VEGO 1           9:00     OTV 1

bottom of page